KONST / Litografier / Färglitografi 14487059
nr 1448 7059
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad, numrerad 79/360. Färglitografi, bildmått: 40x50cm, yttermått inklusive ram: 52x62cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:45:06
10/2 16:18:13
100 kr
14/2 17:32:08
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt